2018/12/17 10:09:26

JCH 2018. Barcha guruhlar va barcha o’yinlar taqvimi

loading...

JCH-2018. Barcha guruhlar va barcha o’yinlar taqvimi

“A”guruhi
Rossiya
Saudiya Arabistoni
Misr
Urugvay
14 iyun 20:00 ROSSIYA – SAUDIYA ARABISTONI “Lujniki”, Moskva
15 iyun 17:00 MISR – URUGVAY “Markaziy”, Ekaterinburg
19 iyun 23:00 ROSSIYA – MISR “Krestovskiy”, Sankt-Peterburg
20 iyun 20:00 URUGVAY – SAUDIYA ARABISTONI “Rostov Arena”, Rostov Don
25 iyun 19:00 URUGVAY – ROSSIYA “Kosmos Arena”, Samara
25 iyun 19:00 SAUDIYA ARABISTONI – MISR “Volgograd Arena”, Volgograd

“B”guruhi
Portugaliya
Ispaniya
Marokash
Eron
15 iyun 23:00 PORTUGALIYA – ISPANIYA “Krestovskiy”, Sankt-Peterburg
15 iyun 20:00 MAROKASH – ERON “Fisht”, Sochi
20 iyun 17:00 PORTUGALIYA – MAROKASH “Lujniki”, Moskva
20 iyun 23:00 ERON – ISPANIYA “Qozon Arena”, Qozon
25 iyun 23:00 ERON – PORTUGALIYA “Mordoviya Arena”, Saransk
25 iyun 23:00 ISPANIYA – MAROKASH “Kaliningrad”, Kaliningrad

“C”guruhi
Franciya
Avstraliya
Peru
Daniya
16 iyun 15:00 FRANCIYA – AVSTRALIYA “Qozon Arena”, Qozon
16 iyun 21:00 PERU – DANIYA “Mordoviya Arena”, Saransk
21 iyun 17:00 FRANCIYA – PERU “Markaziy”, Ekaterinburg
21 iyun 20:00 DANIYA – AVSTRALIYA “Kosmos Arena”, Samara
26 iyun 19:00 DANIYA – FRANCIYA “Lujniki”, Moskva
26 iyun 19:00 AVSTRALIYA – PERU “Fisht”, Sochi

“D”guruhi
Argentina
Islandiya
Xorvatiya
Nigeriya
16 iyun 18:00 ARGENTINA – ISLANDIYA “Otkritie Arena”, Moskva
16 iyun 23:59 XORVATIYA – NIGERIYA “Kaliningrad”, Kaliningrad
21 iyun 23:00 ARGENTINA – XORVATIYA “Nijniy Novgorod”, Nijniy Novgorod
22 iyun 20:00 NIGERIYA – ISLANDIYA “Volgograd Arena”, Volgograd
26 iyun 23:00 NIGERIYA – ARGENTINA “Krestovskiy”, Sankt-Peterburg
26 iyun 23:00 ISLANDIYA – XORVATIYA “Rostov Arena”, Rostov Don

“E”guruhi
Braziliya
SHveycariya
Kosta-Rika
Serbiya
17 iyun 23:00 BRAZILIYA – SHVEYCARIYA “Kosmos Arena”, Samara
17 iyun 17:00 KOSTA-RIKA – SERBIYA “Rostov Arena”, Rostov Don
22 iyun 17:00 BRAZILIYA – KOSTA-RIKA “Krestovskiy”, Sankt-Peterburg
22 iyun 23:00 SERBIYA – SHVEYCARIYA “Kaliningrad”, Kaliningrad
27 iyun 23:00 SERBIYA – BRAZILIYA “Otkritie Arena”, Moskva
27 iyun 23:00 SHVEYCARIYA – KOSTA-RIKA “Nijniy Novgorod”, Nijniy Novgorod

“F”guruhi
Germaniya
Meksika
SHveciya
Janubiy Koreya
17 iyun 20:00 GERMANIYA – MEKSIKA “Lujniki”, Moskva
18 iyun 17:00 SHVECIYA – JANUBIY KOREYA “Nijniy Novgorod”, Nijniy Novgorod
23 iyun 20:00 GERMANIYA – SHVECIYA “Fisht”, Sochi
23 iyun 23:00 JANUBIY KOREYA – MEKSIKA “Rostov Arena”, Rostov Don
27 iyun 19:00 JANUBIY KOREYA – GERMANIYA “Qozon Arena”, Qozon
27 iyun 19:00 MEKSIKA – SHVECIYA “Markaziy”, Ekaterinburg

“G”guruhi
Belgiya
Panama
Tunis
Angliya
18 iyun 20:00  BELGIYA – PANAMA “Fisht”, Sochi
18 iyun 23:00 TUNIS – ANGLIYA “Volgograd Arena”, Volgograd
23 iyun 17:00 BELGIYA – TUNIS “Otkritie Arena”, Moskva
23 iyun 17:00 ANGLIYA – PANAMA “Nijniy Novgorod”, Nijniy Novgorod
28 iyun 23:00 ANGLIYA – BELGIYA “Kaliningrad”, Kaliningrad
28 iyun 23:00 PANAMA – TUNIS “Mordoviya Arena”, Saransk

“H”guruhi
Polsha
Senegal
Kolumbiya
Yaponiya
19 iyun 17:00 POLSHA – SENEGAL “Otkritie Arena”, Moskva
19 iyun 20:00 KOLUMBIYA – YAPONIYA “Mordoviya Arena”, Saransk
24 iyun 20:00 POLSHA – KOLUMBIYA “Markaziy”, Ekaterinburg
24 iyun 23:00 YAPONIYA – SENEGAL “Qozon Arena”, Qozon
28 iyun 19:00 YAPONIYA – POLSHA “Volgograd Arena”, Volgograd
28 iyun 19:00 SENEGAL – KOLUMBIYA “Kosmos Arena”, Samara

NIMCHORAK FINAL JUFTLIKLARI
30 iyun 19:00 #50 C1 – D2 “Qozon Arena”, Qozon
30 iyun 23:00 #49 A1 – B2 “Fisht”, Sochi
1 iyul 19:00 #51 B1 – A2 “Lujniki”, Moskva
1 iyul 23:00 #52 D1 – C2 “Nijniy Novgorod”, Nijniy Novgorod
2 iyul 19:00 #53 E1 – F2 “Kosmos Arena”, Samara 
2 iyul 23:00 #54 G1 – H2 “Rostov Arena”, Rostov Don
3 iyul 19:00 #55 F1 – E2 “Krestovsiy”, Sankt-Peterburg
3 iyul 23:00 #56 H1 – G2 “Otkritie Arena”, Moskva
CHORAK FINAL JUFTLIKLARI
6 iyul 19:00 #57 #49 g’olibi – #50 g’olibi “Nijniy Novgorod”, Nijniy Novgorod
6 iyul 23:00 #57 #53 g’olibi – #54 g’olibi “Qozon Arena”, Qozon
7 iyul 19:00 #60 #55 g’olibi – #56 g’olibi “Kosmos Arena”, Samara
7 iyul 23:00 #59 #51 g’olibi – #52 g’olibi “Fisht”, Sochi
YARIM FINAL JUFTLIKLARI
10 iyul 23:00 #57 g’olibi – #58 g’olibi “Krestovskiy”, Sankt-Peterburg
11 iyul 23:00 #59 g’olibi – #60 g’olibi “Lujniki”, Moskva
3-O’RIN UCHUN BAHS
14 iyul 19:00 Yarim final mag’lubi – Yarim final mag’lubi “Krestovskiy”, Sankt-Peterburg
FINAL
15 iyul 20:00

Yarim final g’olibi – Yarim final g’olibi

“Lujniki”, Moskva
MAQOLANI MASHHUR QILISHGA HISSANGIZNI QO'SHING

G'iyos Safarov

Buni ham o'qing

DguYePFW4AEd3_g

Polshada ikki boshli buzoqcha tug’ildi

Polshalik veterinar Karolina Sarovska yangi tug‘ilgan ikki boshli buzoqning suratini e’lon qildi Voqea Polsha shimolidagi ...

Fikr bildirish

Sizning email manzilingiz oshkor qilinmaydi. Majburiy bo'limlar * bilan belgilangan

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>